Access Bars

Nie czekaj na zmianę, bądź nią Co byś powiedział/a na to, że w zaledwie 1 GODZINĘ możesz rozpocząć zmianę w swoim życiu - relaksując się, odpoczywając, przyjmując i podarowując jednocześnie? Taka zmiana jest możliwa dzięki ACCESS BARS®
ACCESS BARS® to prosta technika znana od 30 lat w ponad 170 krajach na całym świecie, która może być stosowana dosłownie wszędzie.
ACCESS BARS® to delikatny dotyk 32 punktów na głowie, podczas którego dochodzi do uwalniania nagromadzonej energii odpowiedzialnej za nasze myśli, emocje, przekonania (między innymi dotyczące pieniędzy, zdrowia, ciała, radości czy kreatywności) wyniesione z naszych domów rodzinnych, od naszych partnerów, przyjaciół czy współpracowników.
ACCESS BARS® to jak porządki w Twojej głowie, z której usuwasz to co już Ci jest niepotrzebne, co Ci nie służy, co Cię nie wspiera i nie daje radości i lekkości.
Możesz już dziś umówić się na sesję z terapeutą Moniką Sobkowiak dzwoniąc do naszej rejestracji: 511 120 003 lub pisząc wiadomość na Facebooku
Koszt sesji: 210 zł

Masaż Aromatouch

Wszystko, co robimy, ma na celu sprawić, że poczujesz się najlepiej jak to tylko możliwe. Nasze zabiegi pozwolą Ci zapomnieć o zmęczeniu i stresie. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jak moglibyśmy Ci pomóc.

Zabieg AromaTouch to specjalna technika masażu, która wykorzystuje 8 różnych olejków eterycznych (Certyfikowany Testowany Stopień Czystości) do równowagi ciała i umysłu. Olejki te zostały starannie wyselekcjonowane, aby wspierać proces regeneracji organizmu, redukcji stresu i poprawy samopoczucia.
Podczas zabiegu Aroma Touch, każdy z olejków jest delikatnie nakładany na skórę i masowany w określonych punktach na ciele (wzdłuż meridianów energetycznych i punktów spustowych na plecach i stopach). Dzięki temu, olejki eteryczne mogą łatwo przenikać do skóry i wpływać na organizm wewnętrzny.
Zabieg Aroma Touch może pomóc w redukcji bólu mięśniowego, poprawie odporności, relaksacji ciała i umysłu oraz zharmonizowaniu energetycznej równowagi. Jego działanie jest kompleksowe i holistyczne, działając zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.
Zabieg Aroma Touch jest doskonałym sposobem na odprężenie i regenerację organizmu po dniu pełnym stresu i napięcia
Masaż wykonuje Monika Sobkowiak - masażystka Aroma touch
Czas trwania zabiegu: 60 min, Koszt: 200 zł (osoba dorosła), dziecko (100 zł)
Umów już dziś swój termin na masaż: 511 120 003, lub przez wiadomość na Facebooku