Masaże Tajskie

Masaż tajski to jedna z najbardziej znanych na świecie i cenionych technik masażu wykonywana już ponad od 2000 lat. Masaż łączy cechy jogi, stretchingu, akupresury oraz japońskiego masażu Shiatsu. Masaż jest intensywny, a zarazem efektywny, przynosi uczucie relaksu oraz powrotu sił witalnych, mięśnie i ścięgna są rozluźnione, układ krwionośny i limfatyczny zostaje pobudzony, a w efekcie rozpoczynają się procesy samooczyszczania organizmu. Korzyści dla ciała i ducha po skorzystania z masażu są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Masaże Tajskie wykonywane są przez Monikę Jabłońską - Średziankę, która ostatnie kilka lat spędziła w Tajlandii, ukończyła trening Nuad Bo-Rarn Thai massage, refleksologię stop oraz Lanna Thai zaawansowany masaż rozciągający w International Traning Massage School w Chiang Mai (ITM).   


Tradycyjny Masaż Tajski
60 min - 140 zł

Masaż tajski (Nuad po tajsku) to tradycyjna praktyka zdrowotna w Tajlandii związana z medycyną chińską i ajurwedą. Wpływ jogi jest w masażu bardzo widoczny poprzez pozycje wykonywane przez samego masażystę oraz obszerne, głębokie rozciąganie osoby masowanej. Masaż często nazywany jest „jogą dla leniwych”. Nuad Bo-Rorn skupia się na liniach energetycznych zwanych Sen - ścieżki przepływu energii w ciele. Wykorzystuje się do tego ruchy rozciągające, które wpływają na całe ciało, zwiększając elastyczność, uwalniając głębokie i powierzchowne napięcie oraz pomagając naturalnej energii ciała poruszać się swobodniej. Rezultatem jest „otwarcie” ciała, które pozostawia uczucie relaksu i energii.
W masażu tajskim masażysta używa łokci, kolan, stop i kciuków. Ucisk i rozciąganie dopasowane są do możliwości i potrzeb klienta. Również wykorzystanie ciężaru ciała masażysty (body weight) zwiększa efektywność masażu poprzez przełożenie siły, nacisku, energii dając często terapeutyczny efekt.
Osoba masowana tradycyjną tajską techniką jest ubrana w luźny wygodny strój, najczęściej bawełniane spodnie lub leginsy i koszulka. Prosimy, by przystąpić do masażu w swoim wygodnym stroju, tak aby nie krępował ruchów i wykonywanych pozycji podczas masażu. Masaż rozpoczynamy od masażu stóp i stopniowo przechodzimy się w górę, do głowy.

Masaż Tajski ciepłym olejem kokosowym

60 min - 150 zł


Relaksacyjny masaż stanowi połączenie technik akupresury, miarowych ucisków wzdłuż linii energetycznych SEN oraz odprężających ruchów, a to wszystko z zastosowaniem ciepłego naturalnego oleju kokosowego. Masaż rozładowuje napięcia, niweluje skutki stresu, odpręża. Celem jest przywrócenie stanu równowagi oraz harmonii ciała i umysłu, oraz wprowadzenie w stan głębokiego relaksu i ukojenia. Masaż na Twoje życzenie zakończony będzie relaksacyjnym masażem głowy. Masaż wykonywany jest w jednorazowej bieliźnie nie krępującej ruchów.  Skóra po masażu jest odżywiona i nawilżona.

Zapraszamy na Happy Hours z masażem tajskim :
Poniedziałek - piątek 11.00 -13.00
- 20% na masaże tajskie (rabat naliczany od ceny regularnej)