Indywidualna praktyka lekarska

lek. Marcin Godziewski

Zapraszamy na wizyty lekarskie: dzieci powyżej 3 roku życia, młodzież, dorosłych oraz seniorów
w środy od 16.00 do 20.00 oraz w soboty od 10.00 do 13.00

Jestem lekarzem specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej z 7-letnim doświadczeniem w pracy na oddziałach szpitalnych (Oddział Chorób Wewnętrznych/SOR) i licznych poradniach. W latach 2016-2020 byłem lekarzem w Poradni POZ w Centrum Medycznym Spychalscy w Środzie Wlkp. W czasie specjalizacji odbyłem liczne staże i kursy m.in. ultrasonografii jamy brzusznej. Przez ostatnie 3 lata sprawowałem również opiekę lekarską nad pensjonariuszami Domu Seniora Fundacji Zakłady Kórnickie w Jarosławcu, co zaowocowało bogatym doświadczeniem w leczeniu chorób osób starszych. Tytuł specjalisty uzyskałem po zdaniu Egzaminu Państwowego w 2020r. W pracy zawodowej staram się być dociekliwym i pomocnym lekarzem. Prywatnie jestem wiernym fanem Lecha Poznań, miłośnikiem motoryzacji, dobrej muzyki i tatą małego Jasia.
 
Lek. Marcin Godziewski zajmuje się różnicowaniem, diagnostyką i leczeniem chorób przewlekłych i ostrych. Swoją pracę opiera na EBM (Evidence based medicine) czyli medycynie opartej na faktach.

Pacjentów powyżej 65 roku życia zapraszamy na specjalną godzinną wizytę senioralną, na której w sposób kompleksowy będzie dokonana analiza istniejącej już dokumentacji medycznej, uporządkowanie przyjmowanych leków, przeprowadzenie wywiadu i badania przedmiotowego oraz badanie zdolności poznawczych lub ryzyka depresji.

  -  Gabinet jest wyposażony w nowoczesny cyfrowy aparat EKG Aspel Coral (badanie w cenie wizyty, możliwość wydruku lub przesłania PDF)
 - Oferujemy także bezpłatną aplikację na smartfona „myDr”, w której przesyłane mogą być zalecenia ze wszystkich wizyt, wynik EKG w PDF, dawkowanie leków, kody recept i materiały edukacyjne. Aplikacja synchronizuje się z elektroniczną dokumentacją gabinetu.
  - Gabinet posiada prawo do wystawiania e-zwolnień (e-ZLA) i recept ze zniżką w przypadku wskazań do refundacji zgodnie z zaleceniami NFZ (nie dotyczy zniżki senioralnej 75+).

Cennik

wizyta standardowa - 140 zł
wizyta dla 2 osób z rodziny - 240 zł
kontrola w czasie leczenia choroby ostrej - 80 zł
wizyta senioralna - 250 zł
Ekg (bez wizyty) - 70 zł

Drodzy Pacjenci, Dr Marcin Godziewski specjalista medycyny rodzinnej w Centrum Zdrowego Człowiek wesprze obywateli Ukrainy poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego, które przybyły do Środy Wlkp. po 23.02.2022r., oraz potrzebujących tymczasowej opieki medycznej. Gabinet doktora Marcina Godziewskiego czynny jest w środy oraz w soboty, zapraszamy dorosłych oraz dzieci od 3 roku życia.
Osoby potrzebujące wizyty lekarskiej prosimy o kontakt z rejestracją Centrum przez wiadomość na Facebooku, lub telefonicznie 511120003 (prosimy by w miarę możliwości wizytę umawiała osoba komunikująca się w języku polskim)

Шановні пацієнти, доктор Marcin Godziewski, фахівець з сімейної медицини Centrum Zdrowego Człowieka, підтримуватиме громадян України, постраждалих внаслідок збройного конфлікту, які прибули до Середи Великої Польщі після 23 лютого 2022 року та потребують тимчасової медичної допомоги.
Офіс доктора Марчіна Годзєвського відкритий по середах і суботах, ми запрошуємо дорослих і дітей від 3 років.
Особи, які потребують медичного візиту, будь ласка, зв'яжіться з Адміністрацією Центру за повідомленням у Facebook або по телефону 511120003 (будь ласка, організуйте візит, якщо це можливо, особою, яка спілкується польською мовою)