Indywidualna praktyka lekarska

lek. Marcin Godziewski

Zapraszamy na wizyty lekarskie: dzieci powyżej 3 roku życia, młodzież, dorosłych oraz seniorów
w środy od 16.00 do 20.00 oraz w soboty od 10.00 do 13.00


Z przyjemnością informujemy, że od stycznia Pan doktor w razie potrzeby wykonuje również u osób dorosłych badanie USG jamy brzusznej oraz tarczycy (point-of-care) - w calach diagnostycznych. Koszt badania to 80 zł w ramach dopłaty do ceny wizyty lekarskiej.

Celem oceny USG point-of-care jest podjęcie ukierunkowanych interwencji medycznych lub przeprowadzenie dalszej, pogłębionej diagnostyki nacelowanej na podejrzewaną patologię.


Jestem lekarzem specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej z 7-letnim doświadczeniem w pracy na oddziałach szpitalnych (Oddział Chorób Wewnętrznych/SOR) i licznych poradniach. W latach 2016-2020 byłem lekarzem w Poradni POZ w Centrum Medycznym Spychalscy w Środzie Wlkp. W czasie specjalizacji odbyłem liczne staże i kursy m.in. ultrasonografii jamy brzusznej. Przez ostatnie 3 lata sprawowałem również opiekę lekarską nad pensjonariuszami Domu Seniora Fundacji Zakłady Kórnickie w Jarosławcu, co zaowocowało bogatym doświadczeniem w leczeniu chorób osób starszych. Tytuł specjalisty uzyskałem po zdaniu Egzaminu Państwowego w 2020r. W pracy zawodowej staram się być dociekliwym i pomocnym lekarzem. Prywatnie jestem wiernym fanem Lecha Poznań, miłośnikiem motoryzacji, dobrej muzyki i tatą małego Jasia. 
Lek. Marcin Godziewski zajmuje się różnicowaniem, diagnostyką i leczeniem chorób przewlekłych i ostrych. Swoją pracę opiera na EBM (Evidence based medicine) czyli medycynie opartej na faktach. Pacjentów powyżej 65 roku życia zapraszamy na specjalną godzinną wizytę senioralną, na której w sposób kompleksowy będzie dokonana analiza istniejącej już dokumentacji medycznej, uporządkowanie przyjmowanych leków, przeprowadzenie wywiadu i badania przedmiotowego oraz badanie zdolności poznawczych lub ryzyka depresji.

  - Gabinet jest wyposażony w nowoczesny cyfrowy aparat EKG Aspel Coral (badanie w cenie wizyty, możliwość wydruku lub przesłania PDF)
 - Oferujemy także bezpłatną aplikację na smartfona „myDr”, w której przesyłane mogą być zalecenia ze wszystkich wizyt, wynik EKG w PDF, dawkowanie leków, kody recept i materiały edukacyjne. Aplikacja synchronizuje się z elektroniczną dokumentacją gabinetu.
  - Gabinet posiada prawo do wystawiania e-zwolnień (e-ZLA) i recept ze zniżką w przypadku wskazań do refundacji zgodnie z zaleceniami NFZ (nie dotyczy zniżki senioralnej 75+).

Cennik
wizyta standardowa - 160 zł
wizyta standardowa + badanie USG - 160 + 80 zł

wizyta dla 2 osób z rodziny - 280 zł
kontrola w czasie leczenia choroby ostrej - 100 zł
wizyta senioralna - 250 zł
Ekg (bez wizyty) - 80 złkarta pacjenta.pdf