lek Marcin Godziewski
specjalista medycyny rodzinnej
Doktor zajmuje się różnicowaniem diagnostyką oraz leczeniem chorób przewlekłych i ostrych.

  • zapraszamy dzieci od 3 r.ż. oraz osoby dorosłe
  • wizyty senioralne
  • Badanie EKG oraz USG jamy brzusznej i tarczycy (wykonywane w gabinecie w celach diagnostycznych)
  • Gabinet czynny w środy (15.00-19.00) oraz w soboty (10.00-13.00)
  • Rejestracja telefoniczna: 511 120 003

Dr Marcin Godziewski swoją pracę opiera na EBM (Evidence Based Medicine) czyli medycynie opartej na faktach. Pacjentów po 65 r.ż. zapraszamy na specjalną godzinną wizytę senioralną, na której w sposób kompleksowy będzie dokonana analiza istniejącej już dokumentacji medycznej Pacjenta, uporządkowanie przyjmowanych leków, przeprowadzenie wywiadu, badania przedmiotowego oraz  badanie czynności poznawczych i ryzyka depresji. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny Aparat USG Versana Active, cyfrowy aparat EKG Aspel Coral
Gabinet posiada prawo do wystawiania e-zwolnień (E-ZLA) oraz recept ze zniżką w przypadku wskazań do refundacji zgodnie z zaleceniami NFZ (nie dotyczy zniżki senioralnej).


Wizyta lekarska standardowa
Koszt: 160 zł

Wizyta standardowa dla dwóch osób z rodziny
Koszt: 280 zł

Wizyta lekarska kontrolna
Koszt: 100 zł

Wizyta standardowa z badaniem USG: 240 zł

O mnieW 2013 roku ukończyłem  kierunek lekarski na  Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,   Tytuł Specjalisty uzyskałem po zdaniu Egzaminu Państwowego w 2020r.   Jestem lekarzem specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej z ponad 10 letnim doświadczeniem pracy na oddziałach szpitalnych (Oddział chorób wewnętrznych / SOR) oraz w licznych poradniach m.in. w Poznaniu, Śremie, Puszczykowie oraz Szamotułach. W latach 2016-2020 byłem lekarzem w poradni POZ w Centrum Medycznym Spychalscy w Środzie Wlkp. W czasie specjalizacji odbyłem liczne szkolenia i kursy m.in. z zakresu ultrasonografii jamy brzusznej i tarczycy. W latach 2017-2020 sprawowałem również opiekę lekarską nad pensjonariuszami  Domu Seniora Fundacji Zakłady Kórnickie w Jarosławcu, co zaowocowało bogatym doświadczeniem w leczeniu chorób osób starszych.  Od 2021 r  przyjmuje Pacjentów w Prywatnym Gabinecie  w Centrum Zdrowego Człowieka w Środzie Wlkp.  oraz w Przychodni Lekarza Rodzinnego „Medinet” we Wrześni .
W pracy zawodowej staram się być dociekliwym i pomocnym lekarzem. Prywatnie interesuję się ultrasonografią oraz work -life ballance. Jestem też miłośnikiem  sportu, motoryzacji, podróży, muzyki oraz tatą małego Jasia.